دسته بیل

شرکت فیبر ایران در راستای تامین نیاز کشور در زمینه ابزارآلات چوبی اقدام به تولید انواع این ابزارها با کیفیت بالا و قیمت مناسب کرده است. از دسته ابزارهایی که تقاضا برای آنها در کشورمان همیشه بالا بوده است میتوان به  ابزراهایی نظیر دسته بیل، دسته کلنگ و دسته پتک و… اشاره کرد. با توجه به اینکه جنس چوب استفاده شده برای این محصولات بریوزای روسی میباشد، این محصولات علاوه بر استحکام و مقاومت بالا دارای طول عمر بالایی نیز میباشند.

دسته بیل چوبی 

دسته بیل‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند، اما در کشور ما دسته بیل‌های روسی پر مصرف‌تر از جنس‌های دیگر هستند.
دسته بیل روسی تهیه شده از چوب بریوزا هست و جنس چوب بریوزا دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد. این نوع دسته بیل دارای چوب‌هایی بسیار یکدست و محکم هستند که در ایران طرفداران بسیاری از قدیم داشته است. شرکت فیبر ایران تنها واردکننده چوب بریوازی روسی بصورت خام به کشور می‌باشد، این چوب توسط دستگاه‌های ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ پیشرفته به دسته بیل‌هایی با کیفیت بالا تبدیل می‌شوند.دسته بیل های تولیدی در چهار کیفیت، سوپر، درجه یک، درجه دو و درجه سه به بازار عرضه میشوند.

مشخصات محصول

مزایای دسته بیل های تولیدی فیبر ایران

  • قیمت مناسبی دارند.
  • سبک و انعطاف‌ پذیرهستند، اگر به طور مرتب نگهداری شوند، چند سال عمر آنها طول خواهد کشید.
  • تعویض آنها  زمانی که فرسوده و یا آسیب‌ دیده باشند آسان است، و اگر آسیب جزئی باشد، می‌توان با سنباده و یا چسب تعمیرشان کرد.
  •  قالبیت زیادی در جذب لرزش و شوک دارند که باعث می شود کار با آن ها راحت تر باشد.
  •  داخل دستگاه‌های بسیار پیشرفته کاملا خشک شده و به طور کامل سیقل داده شده اند.
  • صاف، یکدست، بدون رطوبت و بدون گره هستند.

 

دسته کلنگ و دسته پتک

از دیگر ابزارآلات چوبی تولیدی در کارخانه فیبر ایران میتوان به دسته پتک و دسته کلنگ اشاره کرد. جنس چوب استفاده شده برای تولید این محصولات، بریوزا(توس) میباشد.در طراحی این محصولات به سبکی و راحتی کار با آنها توجه ویژه ای شده است. این محصولات علاوه بر استحکام و مقاومت بالا دارای طول عمر بالایی نیز میباشند که از لحاظ صرفه اقتصادی انتخاب درست و بهینه ای می باشد.

مشخصات محصول