دسته ابزار

دوبل چوبی

با توجه به گستره ی کاربرد  بسیار زیاد چوب، شرکت فیبر ایران برای  تامین نیازهای گسترده چوبی هموطنانمان  اقدام به ساخت انواع محصولات چوبی در ابعاد و اندازه های مختلف کرده است. یکی از این محصولات پرکاربرد دوبل چوبی میباشد. در اصطلاحات نجاری دوبل چوبی به یک میله یا استوانه چوبی توپر گفته می شود که در انواع ساده و آجدار(شیاردار) قابل تولید و استفاده می باشد. از جمله کاربردهای اصلی دوبل و یا میله چوبی استفاده در ساخت مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی می باشد. علاوه بر آن در ساخت اسباب بازی چوبی ، میل پرده چوبی و موارد مشابه کاربرد وسیعی دارد.

یکی از مزایای استفاده از دوبل چوبی این است که این دوبل ها وزن خیلی بالایی را با توجه به فیزیک ساختاری خود تحمل می کنند. این خاصیت دوبل های چوبی این امکان را به پروژه های صنعت چوب می بخشند که نجاران میتوانند مقاومت بسیار بالایی در گوشه ها و تاج های کار ایجاد کنند. از ویژگی های که یک دوبل چوبی خوب و با کیفیت می تواند دارا باشد این است که سطحی کاملا صاف، صیقلی و یکنواخت داشته و هیچ گونه تابیدگی در طول دوبل دیده نشود. 

 

مشخصات محصول

ویژگی های دوبل چوبی

  • ساخته شده از چوب بریوزای روسی
  • قابلیت تولید از قطر ۶ الی ۳۰ میلیمتر و به طول دلخواه با توجه به سفارش مشتری
  • صافی سطح بالا و عدم تابیدگی در طول بلند و بدون گره
  • امکان برشکاری در طولهای کوچک
  • مناسب جهت پایه میز و صندلی ، میل پرده، نرده ، اسباب بازی ، دکوراسیون داخلی، چادر کودک و سایر کاربری هایی که نیاز به یک دوبل چوبی دارد.

شرکت تولید فیبر ایران